Oferta   Cennik   Promocje   Zamówienie   Domeny   Pomoc   Kontakt

parkowanie
domen   - 0
.

 rejestracja  >>> więcej

serwery  wirtualne      
          konta    e-mail
Poczta | MailAdmin | WebAdmin 
Cennik
 

 

Domeny


.net .com .org

.info .biz

.com.pl , net.pl , info.pl .biz.pl

.waw.pl, inne regionalne

Krajowa: .pl

<! info !>          


Poczta -> e-mail


» Mail 10->100 MB

» <!info!>

» Visible mail

» <!info!>


Serwery -> WWW


» SE         » <!info!>

» Visible


Inne


» Opcje- dodatki

» Zamówienie

 
 
 

 

Konta e-mail są obecnie powszechną i najtańszą metodą wymiany informacji.
Proponujemy Państwu pojemne konta pocztowe, umożliwiające swobodne

przesyłanie informacji bez względu na wielkość przesyłki.


W naszej propozycji oferujemy skrzynki pocztowe o regulowanej pojemności
od 10MB do 100MB i więcej. Konta e-mail w li.pl pozwalają nie tylko na
przesyłanie prywatnej korespodencji, wysyłanie i odbieranie dokumentów firmowych, rozliczeń, ale również ofert, prezentacji, plików multimedialnych, itp.


Zalety i możliwości kont pocztowych:


>> Przekierowanie poczty
Przychodzącą na skrzynkę pocztę można automatycznie przesyłać nawet na 3 inne skrzynki pocztowe - znajdującą się na serwerze li.pl lub innym.
>> Brak ograniczeń wielkości przesyłki
Wiadomości przesyłane przez Państwa skrzynkę pocztową nie podlegają ograniczeniom pod względem wielkości przesyłki.

Bez problemu można przesyłać zarówno proste wiadomości tekstowe, jak i np. pliki multimedialne zawierające kilkanaście MB.
>> Skaner antywirusowy
Wirusy komputerowe i wszelkiego rodzaju "robaki" internetowe są w dzisiejszych czasach prawdziwą plagą. Konto Pocztowe na serwerach li.pl do minimum ogranicza zagrożenie przedostania się wirusa do Twojego komputera drogą poczty elektronicznej. Wbudowany skaner antywirusowy zawsze powiadomi Cię o zagrożeniu czyhającym w otrzymanej przesyłce a osoba wysyłająca zainfekowany plik otrzyma powiadomienie o tym.
>> Brak reklam
li.pl nie "dokleja" żadnych informacji do wysyłanych oraz odbieranych wiadomości.
>> Powiadamianie SMS
Skrzynka pocztowa może informować Państwa o każdym liście e-mail przychodzący na Państwa skrzynkę poprzez wiadomość SMS wysyłaną na telefon komórkowy o ile operator komórkowy bezpłatnie udostępnia taką usługę.
>> Możliwość zarejestrowania własnej domeny adresowej
Istnieje możliwość zarejestrowania własnej domeny adresowej typu nazwa_firmy.com.pl, nazwa_firmy.pl itp. i założenia aliasu, by założone konto pocztowe było skojarzone z zarejestrowaną domeną.
>> Autoresponder
W ustawieniach skrzynki pocztowej można uaktywnić opcję automatycznej i dowolnej odpowiedzi na każdy e-mail.Przydatne w przypadku wyjazdu,urlopu lub nieregularnego przeglądania poczty- każdy nadawca w chwilę po wysłaniu listu otrzyma odpowiedź.
>> Administracja kontem przez WWW
Wszystkie możliwości konta e-mail (opisane w powyższej specyfikacji) można konfigurować wybierając opcję "administruj kontem". Istnieje także możliwość zmiany usługi - np. powiększenie pojemności konta lub zmiana na pełny serwer wirtualny.
>> Obsługa poczty przez WWW
Serwery pocztowe li.pl pozwalają na pełną obsługę poczty poprzez przeglądarkę stron WWW bez konieczności używania i konfigurowania programu pocztowego. Istnieje możliwość czytania odebranej poczty, wysyłania wiadomości oraz przeglądania historii wysłanych e-maili.

Program odbioru poczty przez WWW został stworzony z myślą o szybkim dostępie do konta pocztowego, niezależnie od miejsca, gdzie znajduje się jego Właściciel. Pozwala on nie tylko na proste czynności takie jak odbieranie, wysyłanie i usuwanie wiadomości, ale zawiera szereg dodatkowych opcji ułatwiających korzystanie z poczty elektronicznej:

- dane użytkownika - edycja informacji takich jak Twoje nazwisko, adres e-mail itp
- Ustawienia wyświetlania - możesz zmienić wygląd programu pocztowego, ustawiając kolory, język itp.
- foldery lokalne - istnieje możliwość tworzenia nowych grup i folderów np. folder "znajomi", gdzie będziesz zapisywać wszystkie wiadomości od swoich znajomych;
- ustawienia folderów - zmieniają sposób, w jaki foldery są wyświetlane i obsługiwane.
- książka adresowa - za jej pomocą możesz zapisać adresy e-mail do swojej rodziny, przyjaciół, znajomych
- układ kolumn - układ kolumn spisu wiadomości może być zmieniany tak, aby zawierał te części nagłówka wiadomości, które są Ci potrzebne, w odpowiedniej kolejności.
- pobieranie poczty przez protokół POP3 - ustawienia dla pobierania poczty z konta POP3 do Twojej skrzynki na tym serwerze.
- kalendarz - możliwość sprawdzenia daty i ustawienie odpowiedniego zdarzenia ;
aliasy pocztowe - w każdej chwili możesz ustawić domyślny adres, z którego będziesz wysyłać pocztę oraz zmienić swoją nazwę w polu "od" .
- ustawienia ogólne - posłużą Ci do zmiany np. czcionki pisanych listów lub sposobu sortowania folderów.
- dołączanie stworzonych przez siebie cytatów do kazdego listu.
... i wiele innych ciekawych opcji uprzyjemniających i ułatwiających korzystanie z konta pocztowego.


Pomoc techniczna
Konto pocztowe posiada pliki pomocy wyjaśniające, w jaki sposób można się nim posługiwać. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy telefonicznej lub e-mail .

14-dniowy okres testowy
Konto jest uruchamiane w chwilę po wypełnieniu formularza i usługa jest aktywna przez 14 dni. Ten okres dajemy Państwu na dokładne, bezpłatne wypróbowanie usługi. Dzięki temu będą Państwo mogli być przekonani o dokonaniu trafnego wyboru jeszcze przed dokonaniem płatności.